Evlenme Büyüsü

Sevgilimle Evlenmek için Büyü

Bekar yahut dul kimselerin evlilik yönünde olan maksatlarının olması ya da birlikteliği olan kişi ile evlilik olması yönünde çalışmalar sayesinde yapılır. Hayatınızda olan kimse ile yaşamınızı birleştirerek kalan geri kısmında mutlu mesut bir şekilde devam etmeniz için yapılır. Bunun dışında bir de okuma yapılarak bu maksatlara ulaşmak için niyetinizi kendiniz yapabilirsiniz. Duasının okuma süresi … defa, zamanı ise … dır. Dua şu şekilde okunmaktadır:
Allâhümme innî es’elüke min hayrin mâ se’eleke minhü nebiyyüke Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem ve neûzü bike min şerri mesteâzeke minhü nebbiyuke Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem ve ente’l-müsteânü ve aleyke’l-belâğu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Erkek arkadaşımın düzgün bir işi olmadığı için ailem tarafından istenmiyor. Benim yaşım geliş 30 ‘a ilk defa bi ciddi birisini buldum ama napayım işi yok diye sevgimden vazgeçecek halim yok. Duygularıma hakim olamıyorum çok seviyorum. Ailemi ne yaptıysam ikna edemedim. Bundan 20 gün önce evlilik vefki yaptırdım Burak bey %80 ihtimal verdi. Şuan annem oturdu benimle düzgün bir şekilde konuştu ve se istiyorsan babanı ikna ederim diyebildi. burada Burak beyin gerçekten çok yardımı dokundu. Annem iş olur gözüyle bakıyorsa babamda bir şekilde ikna olur. BURAK BEYE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM GERÇEKTEN ÇOK İYİSİNİZ HOCAM YA NAPTINIZ BİLMİYORUM AMA ÇOK İŞİME YARADI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba