Aşk Ve Muhabbet Duaları

Sevgi Duası Nasıl Okunmalı

kendinize ısındırmak ve sevdirmek istediğiniz bir kimse için yapılacak olan dua formülünü açıklayacağım.konumuz sevgi duası dır.talip olduğunuz şahısa muhabbetle kendinizi sevdirmek istiyorsanız yöntemi budur.amele uygun bir saatte başlanıp yine amele uygun niyet ederek başlanır saf temiz bir bardak su alınır bu suya ebced değeri kadar besmele okunup üfürülür.(yani 786 defa).

okunmuş olan bu su sevgisi istenen kişiye içirilirse sana karşı sevgisi çokca artar gözü başkasını görmez ram olur biiznillah.rizikduasi.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba