Evlilik Hamaylı

Sevdiğimle Evlenme Hamaylı Nasıl Yapılır

Yüzyıllardır hem Anadolu’da, hem de dünyanın pek çok bölgesinde çeşitli büyülerin yapıldığına şahit olunmuştur. İnsanlar bir takım niyetlerini ve isteklerini bu tür büyü uygulamaları ile gerçekleştirirler. Bu noktada farklı uygulamalara ve ilgi çekici eylemlere de şahit olunabilir. Ancak temel nokta, kişinin isteğine göre bir başkası için doğaüstü güçlerden yararlanılmasını sağlayacak olan uygulamaların hayata geçirilmesidir. Örneğin aşk için aşk büyüsü yapılır. Bu sayede hedef kişinin ya da kişilerin aşık olması sağlanır. Çok benzer bir şekilde sevda büyüsü, evlilik büyüsü gibi çeşitlerle de karşılaşılır. Bunlar gibi önemli bir büyü çeşidi de kısmet büyüsü olmaktadır. Kısmetinin bağlı olduğu düşünülen kişilere yapılan söz konusu uygulamalar neticesinde insanların hayatlarına farklı katkılar sunulur.
Gerek evlenme amacı ile, gerek iş bulma ya da farklı bir netice umma ile yaptırılan kısmet büyüsü en popüler büyüler arasındadır. Özellikle bizim toplumumuzda kısmet çok önemli bir kavram olduğu için insanlar da bu büyü çeşidine fazlası ile önem verirler. Çünkü kimse kısmetsiz olduğunu düşünmek istemez. Aynı şekilde kısmetsizlikten dolayı sıkıntı yaşanılacağının da önüne geçilsin istenir. Bu nedenle de başarılı medyumlara gidilerek kısmet büyüsü yaptırılır ve baht daha da açık olarak geri dönüş alınır. Tüm bunların yanı sıra dileyen herkes bir başkası için de söz konusu büyüden, benzer uygulamalardan yararlanabilir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var dua@rizikduasi.com

  2. Amasya merkezden ben EBRU. Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, teşekkürler 12-02-2018 19:49:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba