Aşk Ve Muhabbet Duaları

Sevdiğimin Benim Gibi Aşık Olması için Dua

Size karşı aşk muhabbet hissetmeyen birinin güzel duygular besleyerek size karşı aynı hisleri istemesi içindir. Aşk muhabbeti konusunda muzdarip olan bir çok kimse vardır. Beklenen ilgi alakayı göremediğimiz durumda insan kendini boşlukta hisseder ve olumsuzluğa, karamsarlığa düşebilir. Burada amaç Dilenen kişiden beklenen ilgi alakayı göremeyen kimse için aşağıda yer alan mübarek kerimeleri … gecesinde … defa okunarak uygulanması gerekmektedir. Allah’ın da izniyle istenilen amaca ulaşılır. Duası:

Bismillahirrahmanirrahim
Ya rabbi (üç kere) ya hay (üç kere) ya kayyum (üç kere) ya zel celali vel ikram es’elüke biismikel azim en terzukni rızken helalen tayyiben bi rahmetike ya erhamer rahimin vel hamdülillahi rabbil alemin.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz iletişime geçerek daha geniş kapsamlı bilgi almanız mümkündür.

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. Selam daha önce biçok hocayla medyumla hepsiyle görüştüm sonuç hüsran hiç birisi bana yardımcı olamadı sonuç olarak anladımki param boşa gitmiş hep burak hocayı buldum internette baya meşhurmuş durumları anlattım fakat ne dediysem hocam bana işlem yapmıyor. olmaz kardeşim boşuna para harcama diyor. Bana daha önceden çok işlemler yapıldı vefk yaptırmıştım celbte yaptırdım olmadı neyse benide artık ikna etti. ben hocama teşekkür etmek istiyorum diğerleri gibi beni dolandırmadı paramı alıp olmadı da diyebilirdi ama en başından anlattı. Burak hocaya herkes güvenebilir paragöz biri asla değilmiş tanıdım. Yalan söylemiyor insanları kandırmıyor ümit vermiyor neyse onu diyor. Hocam saygılar. Belki hatırlamazsın ama ben istanhuldan hasan ali. Mail adresi yazayım: dua@rizikduasi.com

 2. Birisini çok seviyorum ama çok ciddi bir sıkıntımız var bu kadın benim üst komşum. Daha önce evlenmiş ve ayrılmış tek başıa yaşıyor. Benden yaşca büyük olmasına rağmen, başından evlilik geçirmiş olmasına rağmen ona karşı bir ilgim vardı. Bana karşı cilveleri ise onun da bana aşık olduğunu hissi veriyor ne yapacağımı bilmezke Medyum burak hoca karşıma çıktı ve beni bu durumdan kurtardı. Böyle bir şeyi kabul edemezdim ve soğutma vefki yapan hocam bu kadınla aramızda tartışma çıkmasını sağladı ve evini başka yere taşımaya karar verdi sırf benim yüzümden evini taşıyacak kadar souduk ve uzaklaştık birbirimizden

 3. Aşk acısı çeken bir insanım. Sevdiğim kızdan uzak kalmam gerekiyordu. Önümde bir kazanmam gereken sınavım vardı ve geleceğime yön vereceğim zamanlarda aşık olmuştum. Onsuz yapamıyordum ve onu unutmaktan başka çarem yoktu. Kendime laf geçiremiyorken internet üzerinden nasıl bir çözüm bulurum diye araştırma yaparken Burak beyin sitesine denk geldim. Paylaşımları okudum kendime tek pay çıkardığım nokta ise yorumlar olmuştu. Sevdiğim kızı unutmamda bana yardımı dokundu. İmkansız bir aşk varsa hayatınızda acı çekmeye gerek duymayın. Mutlaka bir yerde bitiyor.

 4. Benimle sırf dalga geçmek için birlikte olan erkek arkadaşım yüzünden çok acı çektim. Kullanılmış mendil gibi kendimi bir kenarda buldum. Yaptıkları içime sığmıyor hatta intihar etmeyi bile düşündüm. Kendisini çok seviyordum ve beni terk etmesine dayanamıyordum. Bu sırada ne yapabilirim de bu kişiyi kendime bağlarım diye düşündüm Allah yüzüme güldü Burak hocayla tanıştım. Bir arkadaşımın önerisiyle kendisine ulaştım ve köpek gibi yalvarta yalvarta kendime bağladım. şimdi dizimin dibinden ayrılmıyor.

 5. aşk ile ilgili sorunlarımı aşmak için bana yardımcı olan Burak abime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allaha binlerce şükür olsun yakın bir zamanda evleneceğim aşk tılsımı gerçekten işe yaradı. Eğer yaptırmasaydım hala bir adım atmamış olacaktım. Burak hocamı bizzat arayuıp düğünüme davet ettim. inşallah gelirsin hocam

 6. Bende başımdan geçen olayı sizlere anlatayım.
  Birisini çok seviyordum be onun da beni sevmesini istiyordum. Araştırdım aşk büyüsü gibi şeyler buldum ama büyü yaptırmak istemiyordum. Yani büyü olduğu için açıkçası korkuyordum. Daha sonra aşk duası için medyum burak beyi aradım amacım sadece kendisinden bir dua almaktı. Ama bana aşk celbinden bahsetti. Yani öyle bir anlattı ki dayanamayıp yaptırdım. 7 gün sonra sana bana tılsım göndereceğini söyledi. Ben bu 7 gün içinde internet sitelerinden aşk celbi hakkında araştırmalar yaptım. Hiç olumsuz şeyle karşılaşmadım. Üstelik birçok sitede medyum Burak övülüyordu. elime tılsım geçtikten 1 hafta sonra istediğim kişinin bana yanaşmasını sağladım. Şimdi buraya yazmamdaki sebep de kendisine güvenebilirsiniz, bizzat ben yaptırdım ve istediğimi elde ettim. Sizde treddütleriniz varsa aşk celbi yaptırın işe yatayacak belki sizin duanızı alırım bende.

 7. Nedir bu medyum Burak sevdası arkadaş adam gerçekten etkili şeyler yapıyor herhalde her yerde adını duyuyorum.

 8. Abim karısından ayrılmak üzereydi Burak hocayla abim bi ara görüştü sonra boşanmaktan vazgeçtiler abim anlatmıyo ama gerçekten ne oldu da araları bu kadar düzeldi onu anlamaya calısıyorum. Abim ser veriyor sır vermiyor.

 9. Bende Burak hocaya harmura aşk celbi yaptırdım şuan 32. gündeyiz. Herşey yolunda iyi ki yaptmrışım iyi ki burak hocayı tanımışım çok mutluyum hocam bir numarasınız.

  1. işlemleri tam olarak nasıl yaptırdınız. Etkisini görmeye başladınız mı sonuç verdi mi belirtileri neler oldu lütfen buradan paylaşır mısınız bende yaptırmayı düşünüyorum ama önce hocayı aramadan sorularıma cevap bulmak istiyorum.

   1. Neşet bey şu şekilde anlatayım.
    Burak hocayı aradım aşk ile ilgili sorunlarımı anlattım kendisinden büyü yapmasını talep ettim. Ama Burak bey büyü yapmadığını farklı olarak aşk celbi, aşk tılsımı, bağlama vefki gibi dualarla yapılan işlemleri olduğunu söyledi bende aralarında harmura aşk celbi yaptıralım dedim kendisine. O da detayları verdi işte 7 günde hazırlanır 15-40 gün içinde tutar. Kesin garantili konuşmadı %80 ihtimal verdi. Bana kargo ile bir şeyler gönderdi o günden bu güne aşk ile ilgili problemlerimi artık rafa kaldırdım yani harmura aşk celbi tuttu.

 10. Merhaba, ben uzun zamandan berri gizli gizli birisini seviyorum. karşımdaki kişinin de bana karşı duygularının olduğunu seziyorum. Fakat bir türlü ona açılamıyor hatta onun da açılamadığını düşünüyorum. 5 yıldan berri aynı sorunu yaşıyorum. Bu kişi abimin arkadaşı olduğu için olmadığını çekindiğini düşünüyorum. Fakat ne kadar doğru bilmiyorum. Sizden ricam onun bana duyguları var mı yoksa bile benim onu sevdiğim kadar beni sevmesi için ne yapmam lazım bana yardımcı olabilirmisiniz. Çünkü geçenler de abimden ailesinin zoru ile kız bakmaya gideceklerini duydum uyuyamıyorum kahrımdan.

 11. Siz ne kadar çok seviyorsanız o kişinin de sizi bir o kadar sevmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bu konuda havas ilmi desteği gerekir. Bence işini en iyi yapan, yaptığı iş kesinlikle tutan Burak hoca işinde başarılı, profesyonel, cüzi ücretle çalışmasından dolayı kendisini taktir eder selamlarımı iletiyorum. Çitlembik ben hocam hatırlarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba