Dilek Duaları

Niyet Bakma Usulü Nasıl Yapılmakta

bu yazacağım faydalı uygulama niyet bakma usulüdür.ne için yapılır hangi durumlarda bu işlemden faydalanmak gerekir açıklayalım size.misal diyelimki çok önemli bir karar almanız ama bu kararın neticesi hayırlımıdır hayırsızmıdır emin değilsiniz,işte buna benzer önemli durumlarda buradaki niyet bakma usulüne başvuruyoruz,,açıklaması ve yapılma şekli şöyledir,,bir kağıt alıcak 3 ihlas 1 Fatiha okuyup bunu ehlibeytin ruhuna hediye edicek ve kalemi eline alıp “ yarabbi şu işim nasıl olucaksa bana bildir “ deyip üç satır sayısız olarak nokta konulucak.

örnek verecek olursak eğer::
……………………….
………………
…………..

yukarıda yazdığımız bu örnekde gösterildigi gibi sağdan başlayarak 1. 2. ve 3. sıralar daha az olmak üzere noktalandıktan sonra soldan sağa dogru 8 nokta sayıp ayırıcak ( 8’er 8’er ) en sonunda kaç nokta kalırsa o sayılı yazıyı okuyacak.Diyelimki 5 nokta kaldı..5 numaraya bakılıcak.oldukça basit..

::1 – o niyet sahibinin yıldızı zühredir. Murat ve maksadı şüphesiz hasıl olucak.
::2- talihi merihtir. Bunda hayır yoktur. Bu işi yapmasın zarar gözüküyor.
::3- yıldızı arz dır( dünyadır) bu talih sonunda işi iyi olucaktır. Evvela cok zahmet cekicektir.
::4- zühale mensuptur. Hem iyi hem fenadır. Bu işte sabır göstermesi gereklidir.
::5- müşteri yıldızı ahkamına tabidir.saadet görünüyor yolu, işi açıktır sıkıntı ve kederden kurtulacak bir çok nimetlere kavuşucak.
::6- kamerdir yani (A) dır. Cenabı hak ona yardım edicek işlerin düzelecek ve güzelleşecek.
::7- Utarit yıldızına ait olan bu talih sana müjde diyor. Allahtan ne dilersen bulacaksın. Hayırlıdır.
::8- bu işi sakın yapma şer gözüküyor. Bu işi yaparsan iyi gelmiyecek.

niyetlerinizin hayırlı sonuçlara ulaşması dileğimle bu faydalı uygulamayı sizlere yazmış olduk.rizikduasi.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba