Bağlama Büyüsü

Nişanlımı Kendime Bağlamak İçin Büyü

Aşağıdaki ayet-i kerime dilediğiniz bir kimseyi, arkadaşınızı, nişanlınızı veya eşinizi kendinize bağlamanız için faydalıdır. Yukarda sayılan hallerden birisi ile illetli bulunan bir kimse, bu ayet-i kerimeyi gülsuyu ve safranı karıştırarak mürekkep yapıp, bu mayi ile bir Cuma sabahı güneş doğarken, bu ayet-i kerimeyi yedi ayrı kağıda yazar, her gün bu kağıtlardan bir tanesini muhtelif zaman aralıkları ile yalar ve arkasından da bir miktar su içer ve buna kağıtlar bitinceye kadar bir hafta süre ile devam ederse, o kimse Allahü Teala’nın yardımı ile bu sayılan sıkıntılardan kurtulur. Yedi ayrı kağıda yazılacak olan ayet-i kerime budur:
Ve immâ yenzeğanneke mineş şeytâni nezğun festeız billâh, innehû semiy’un aliym. İnnellezînettekav izâ messehüm tâifün mineş şeytâni tezekkerû fe izâ hüm mübsırûn.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba