Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü ve Büyüleri Nasıl Yapılır?

İnsanoğlu var olduğu yıllardan bu yana davranışları, durumları, olayları ve pek çok yaşanmışlığı iyi ve kötü olarak ayırmıştır. İyilik ve kötülük günümüze kadar birbirine zıt iki kavram olarak gelmiştir. İnsanlar kötüden kaçarken iyiliğe yönelmek isterler ve bu hep böyle olmuştur. Güzel ve rahat hayatları yaşamak için iyilik temelli yolların seçilmesi de bundan ileri gelir. Yani insanlar, mutluluğa ulaşmak için iyilik temelli işler yapmaya çalışırlar. Ancak her ne kadar böyle bir uğraş olsa da kötülüklere engel olunamayabilir. Özellikle de düşmanlıkların olduğu böylesine bir dünyada herkes elinden geldiği kadarı ile mücadele vermeye gayret eder. Söz konusu mücadele farklı teknikler ile de olabilir. Büyülerin yaptırılması ve karşı tarafa kötülük büyüsü gibi bir takım büyü türleri ile saldırılması olasıdır.
İnsan yetenekleri sınırlandırılmış bir varlık olarak kendini gösterir. Çünkü yapabileceklerinin bir sonu vardır ve daha fazlasına ulaşamaz. İşte sırf bu noktada dolayı da büyü türleri popüler hale gelmiştir. Çünkü yüzyıllardan bu yana büyünün yaptırılarak sosyal hayata müdahale edilmesi görülebilir. Bundan dolayı da insanların en ufak bir sıkıntıda dahi medyumlara başvurması olağandır. Dileyen herkes araştırmalarını yaparak büyülerin ne denli etkili sonuçlar doğurduğunu ve bu nokta hususunda da başarılı ve tecrübeli medyumların daha neler yapabileceklerini görebilir. Kötülük büyüsü de söz konusu etkili uygulamalar arasında en ön saflar içinde gelir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

  2. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  3. ben 37 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle burak hocayı aramıştım. zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu ondan şüpheleniyorum artk ve bu yaşıma kadar evlenememşlim. nerneyse konuya gireyim yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun. Telefonu: 0 553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba