Evlilik Hamaylı

Evlilik Hamaylı Yaptırmak İstiyorum

Dua etmek insanı insan yapan konulardan birisidir. Çünkü dualar hem insanın içine huzur verir, hem de amaca ulaşmak için ulvi bir desteğin görülmesini sağlar. Kendini bu şekilde daha güçlü ve daha mutlu hisseden kişiler her bakımdan daha iyi alternatiflere yönelirler. Amaçlar uğruna dua edildiği gibi huzur bulma ve kendini güvende hissetme amacı ile de dua edilir. Özellikle de bereket duası bu konuda önemli bir örnektir. Çünkü bereket gözle görülen bir şey değildir, ancak işlerin artması, kazancın çoğalması gibi bazı maddi durumlarla eş tutulabilir. Bu şekilde de bereketin arttığı fark edilir. Ancak ne şartta olursa olsun bereket duası edilmelidir. İster bir amaç için, ister güvende hissetmek için kişi tanrı ile bağlantı kurmak isteyebilir. Kutsal kitaplar okunurken hissedilen o eşsiz duygu dua ederken de yaşanabilir.
Toplum genelinde en çok edilen dualardan olan bereket duası tarih olarak da eskilere dayanır. Çünkü bereket kavramı insanoğlunun en değer verdiği kavramlar arasında yüzyıllardır bulunur. Hayatın doğru ve sağlıklı şekilde sürdürülmesi açısından bereketin eksik olmaması istenir. İşte bunun için de bereket duası dillerden düşmez, hatta duvarlara bile asılır. Bugün bir dükkana girildiğinde sizi bereket duası karşılar. Bu şekilde o mekanın kazancı artar, işler sıkıntılıyken bile kayıp hissedilmez ve huzurlu bir iş yaşamı tesis edilir. Benzer şekilde özel hayat ve okul hayatında da bereket duasının etkileri görülür.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selam daha önce biçok hocayla medyumla hepsiyle görüştüm sonuç hüsran hiç birisi bana yardımcı olamadı sonuç olarak anladımki param boşa gitmiş hep burak hocayı buldum internette baya meşhurmuş durumları anlattım fakat ne dediysem hocam bana işlem yapmıyor. olmaz kardeşim boşuna para harcama diyor. Bana daha önceden çok işlemler yapıldı vefk yaptırmıştım celbte yaptırdım olmadı neyse benide artık ikna etti. ben hocama teşekkür etmek istiyorum diğerleri gibi beni dolandırmadı paramı alıp olmadı da diyebilirdi ama en başından anlattı. Burak hocaya herkes güvenebilir paragöz biri asla değilmiş tanıdım. Yalan söylemiyor insanları kandırmıyor ümit vermiyor neyse onu diyor. Hocam saygılar. Belki hatırlamazsın ama ben istanhuldan hasan ali. Mail adresi yazayım: dua@rizikduasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba