Evlenme Hamaylı Nasıl Yapılır?

Evlenmek için her adım attıklarında saçma sapan sebeplerden bile bu adımları yerine ulaşmaz. İşte bu kişilerin kısmetlerinin açılıpta hayırlı bir eş bulup evlenip mutlu bir yuvasının olması için kısmet açma büyüsü yaptırılır. Evde Kalanlara Kısmet Açma Büyüsü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için, arayabilirsiniz. Aşağıdaki duayı vefk üzerine 40 gün boyunca günde 1 defa okuyunuz. Vefki üzerinizde taşıyınız. Dua budur:Ya eyyühellezıne amenu la tekulu raına ve kulünzurna vesmeu* ve lil kafirıne azabün elım.Ma yeveddüllezıne keferu min ehlil kitabi ve lel müşrikıne ey yünezzele aleyküm min hayrim mir rabbiküm* vallahü yehtessu bi rahmetihı mey yeşa’* vallahü zül fadlil azıym.Ma nensah min ayetin ev nünsiha ne’ti bi hayrim minha ev misliha* e lem ta’lem ennellahe ala külli şey’in kadır.E lem ta’lem ennellahe lehu mülküs semavati vel ard* ve ma leküm min dunillahi miv veliyyiv ve la nasıyr.Em türıdune en tes’elu rasuleküm kema süile musa min kabl* ve mey yetebeddelil küfra bil ımani fe kad dalle sevaes sbil.Vedde kesırum min ehlil kitabi lev yerudduneküm mim ba’di ımaniküm küffara* hasedem min ındi enfüsihim mim ba’di ma tebeyyene lehümül hakk* fa’fu vasfehu hatta ye’tiyellahü bi emrih* innellahe ala külli şey’in kadır.Ve ekıymus salate ve atüz zekah* ve ma tükaddimu li enfüsiküm min hayrin teciduhü ındellah* innellahe bi ma ta’melune besıyr.Ve kalu ley yedhulel cennete illa men kane huden ev nesar* tilke emaniyyühüm* kul hatu bürhaneküm in küntüm sadikıyn.Bela men esleme vechehu lillahi ve hüve muhsinün fe lehu ecruhu ınde rabbihı ve la havvfün aleyhim ve la hüm yahzenun.Ve kaletil yehudü leysetin nesar ala şey’iv ve kaletin nesara leysetil yehudü ala şey’iv ve hüm yetlunel kitab* kezalike kalellezıne la ya’lemune misle kavlihim*

asiketmebuyusuduasi

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Kızımın Kısmetini Açma Büyüsü

Boy hamaylı ile kısmet açma işlemi rahmani bir yöntemdir. Kısmeti çıkmayan kızın, … sabah … yol ağzında durması gerekir. Önce …hocaya gidip, sabah ezanından önce okunulması gerekir. Hoca kızın alnına üç sin yazar, aralarına birer nokta koyar. Mor mürekkeple yazılan bu yazılar, üç kulhuvallah okunacak süre boyunca, kızın alnında durur, sonra silinir. Kızın avuçlarının içine de birer kaf yazılır, biraz sonra silinir. Üç kez euzübi rabbike söylendikten sonra, kızın göğsüne üflenir. Evli bir kadının baş örtüsü kızın başına örtülür, Kuran’dan bir sure okunup kızın yüzüne üflenir. Bu işlem en az üç kez, en çok yedi kez sabah ezandan önce yapılır. Kız cincinin yanından ayrılıp üç yol ağzına gider. Orada üç kulhuvallah, bir elham okuyup sağa sola üfleyecek sürede durur, yüzünü güneşin doğduğu yöne çevirir. Bazı sözler söyler, başını üç kez toprağa sürer ve dua eder. Bunu da en az üç, en fazla yedi kez yapar. Bu büyünün yapıldığı süre, kızın aybaşı halinden yedi gün önce ya da yedi gün sonra olmalıdır. Yine büyüyü sadece kız ve cinci hoca bilecektir. Bunu yapan kızın kısmeti yirmisekiz gün içinde açılırmış.

muhabbetbuyusunasilyapilir

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Evlilik Hamaylı Yaptırmak İstiyorum

Dua etmek insanı insan yapan konulardan birisidir. Çünkü dualar hem insanın içine huzur verir, hem de amaca ulaşmak için ulvi bir desteğin görülmesini sağlar. Kendini bu şekilde daha güçlü ve daha mutlu hisseden kişiler her bakımdan daha iyi alternatiflere yönelirler. Amaçlar uğruna dua edildiği gibi huzur bulma ve kendini güvende hissetme amacı ile de dua edilir. Özellikle de bereket duası bu konuda önemli bir örnektir. Çünkü bereket gözle görülen bir şey değildir, ancak işlerin artması, kazancın çoğalması gibi bazı maddi durumlarla eş tutulabilir. Bu şekilde de bereketin arttığı fark edilir. Ancak ne şartta olursa olsun bereket duası edilmelidir. İster bir amaç için, ister güvende hissetmek için kişi tanrı ile bağlantı kurmak isteyebilir. Kutsal kitaplar okunurken hissedilen o eşsiz duygu dua ederken de yaşanabilir.
Toplum genelinde en çok edilen dualardan olan bereket duası tarih olarak da eskilere dayanır. Çünkü bereket kavramı insanoğlunun en değer verdiği kavramlar arasında yüzyıllardır bulunur. Hayatın doğru ve sağlıklı şekilde sürdürülmesi açısından bereketin eksik olmaması istenir. İşte bunun için de bereket duası dillerden düşmez, hatta duvarlara bile asılır. Bugün bir dükkana girildiğinde sizi bereket duası karşılar. Bu şekilde o mekanın kazancı artar, işler sıkıntılıyken bile kayıp hissedilmez ve huzurlu bir iş yaşamı tesis edilir. Benzer şekilde özel hayat ve okul hayatında da bereket duasının etkileri görülür.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Erkek Arkadaşımla Evlenmek için Boylama

Çiftleri ayakta tutan temel bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar arasında elbette ki cinsel hayat da bulunur. Çünkü cinsellik ciddi manada sağlıklı ve güzel giden ilişkiler için gereklidir. İyi bir performans ve mutlu bir cinsel hayat doğrudan ilişkinin kaderini de etkiler. İşte bu noktada, kimi zaman eşlerden biri ya da bazen ikisi birden çeşitli sıkıntılar yaşayabilirler. Bu sıkıntıların önüne geçmek için ise bazı yöntemlere başvurulur. Söz konusu yöntemlerden güvenilir olanı ise büyü çeşitleridir. Çünkü büyüler her türlü sıkıntıyı çözerken cinsel hayatın düzene girmesi ve sorunların ortadan kalkması için de cinsellik büyüsü yaptırılır. Bu konuda tecrübeli olan medyumlar gereken malzemeleri istedikten sonra hedef kişi ya da kişiler için işe koyulur.
Cinsel hayatları ile ilgili problemler yaşayan çiftler doğrudan soluğu alanına hakim bir medyumun yanında alabilirler. Çünkü ancak bu şekilde sıkıntılar geçecek ve mutlu bir birliktelik sağlanacaktır. İşte bu anlamda da çok sayıda sıkıntının çözümü cinsellik büyüsünde gizlidir. Eğer söz konusu büyü türü yaptırılırsa erkek de kadın da rahat bir birliktelik yaşar. Bunun yanında dualar ve niyet sözleri ile güçlendirilen, yapılır yapılmaz da etkisi gösteren bu büyüler için ihtiyaç sahibi herkes hemen harekete geçebilir. Bunun için de güvenilir ve işinin ehli bir medyum bulmak en doğru çözüm olacaktır. Böylece cinsellik sorunları da sonlanacaktır.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Sevdiğimle Evlenme Hamaylı Nasıl Yapılır

Yüzyıllardır hem Anadolu’da, hem de dünyanın pek çok bölgesinde çeşitli büyülerin yapıldığına şahit olunmuştur. İnsanlar bir takım niyetlerini ve isteklerini bu tür büyü uygulamaları ile gerçekleştirirler. Bu noktada farklı uygulamalara ve ilgi çekici eylemlere de şahit olunabilir. Ancak temel nokta, kişinin isteğine göre bir başkası için doğaüstü güçlerden yararlanılmasını sağlayacak olan uygulamaların hayata geçirilmesidir. Örneğin aşk için aşk büyüsü yapılır. Bu sayede hedef kişinin ya da kişilerin aşık olması sağlanır. Çok benzer bir şekilde sevda büyüsü, evlilik büyüsü gibi çeşitlerle de karşılaşılır. Bunlar gibi önemli bir büyü çeşidi de kısmet büyüsü olmaktadır. Kısmetinin bağlı olduğu düşünülen kişilere yapılan söz konusu uygulamalar neticesinde insanların hayatlarına farklı katkılar sunulur.
Gerek evlenme amacı ile, gerek iş bulma ya da farklı bir netice umma ile yaptırılan kısmet büyüsü en popüler büyüler arasındadır. Özellikle bizim toplumumuzda kısmet çok önemli bir kavram olduğu için insanlar da bu büyü çeşidine fazlası ile önem verirler. Çünkü kimse kısmetsiz olduğunu düşünmek istemez. Aynı şekilde kısmetsizlikten dolayı sıkıntı yaşanılacağının da önüne geçilsin istenir. Bu nedenle de başarılı medyumlara gidilerek kısmet büyüsü yaptırılır ve baht daha da açık olarak geri dönüş alınır. Tüm bunların yanı sıra dileyen herkes bir başkası için de söz konusu büyüden, benzer uygulamalardan yararlanabilir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Erkek Arkadaşımla Evlenmek için Hamaylı Yaptırmak İstiyorum

Evlenebilmek için yapılan Vefk, sevileni razı etmek veyahut mani olan kimselerin rızasını almak amacını özel bir uygulama ile yapılır. Kişilerin aralarındaki muhabbetin oluşuna göre evlenmekten çekinen erkek veya kadınların evlilik iknası için hazırlanır. Aşkları belirli bir zamandır varsa kişilerin birisi evliliğe soğuksa bu evlenme vefkleri çok teshirli bir enerji çekimi ile ikna eder. İlişkilerinizde bir türlü evlilik adımları atamıyor, sürekli engellerle karşılaşıyor, nişanlınız ya da sözlünüzle aranıza birden soğukluk girmesi, evlilikten uzaklaşması ve evlilikten korkmaya başlaması gibi durumlarda vefk yapılır. Vefk yapıldıktan sonra kısa bir süre içinde kişinin evliliğesıcak bakar, birbirlerine daha uyumlu çift olur. En kısa zaman içinde Allah’ın izniyle evlenirsiniz ve telli duvaklı gelinlikle evinizden çıkar İnsanlar sevdiklerinin hep yanında kalmasını ve birbirlerine olan sevgilerinin sonsuz olmasını isterler. Ama ne yazık ki insanların araları çevresel veya çevresel olmayan nedenlerden ister istemez arasında soğukluklar meydana gelir. Vefk’te bu yüzden yapılır kişinin istediği kişiyi kendine bağlı yapar ve sevgileri hiç azalmaz. Yapılan bağlama vefk çok etkilidir kişi sadece size bağlı olur, gönlüde, gözü de sizde olur. Terk etme ve ayrılma olayları olmaz gözü dışarıda olmaz size tam anlamıyla bağlanır. Ayın ilk cuma günü cuma ezanı okunduktan sonra beyaz bir kağıt üzerine ebced hesabına uygun olan vefk yazılıp etrafınada evrensel enerji akımına uyumlu olan ayetleride yazılır ve taha suresi okunur. Daha sonrasında ise güzel mis kokulu bir tütsü ile tütsülenir ve kırmızı bir beze sarılarak üzerinde taşınır ise hayırlı kısmetler gelir. Vefk kişiye özel olur, anne ismi gereklidir. Çok özel çalışma gerektirdiği için yapan kişide çok iyi bilen kişi olmalıdır daha önceki çalışmalarında sonuç almış bir medyum olmalıdır.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]