Dil Bağlama Büyüsü

Eşimin Annesine Dil Bağlama Büyüsü

Neredeyse yüzyıllardır insanlar doğaüstü güçleri arkalarına alarak bir takım uygulamalar yapmaya ve hayatlarını bu yönde etki altına almaya çalışmışlardır. Özellikle de büyü çeşitleri bu noktada etkin bir rol üstlenmiştir. Çünkü kişiler söz konusu büyüler ile birlikte hem iyi hem de kötü yönde hayatlarına bir takım güçleri dahil ettirmişlerdir. Örneğin uzaklarda yaşayan iki sevdalı insan için kavuşma büyüsü yapılabilir ya da bu kişilerin evlenmeleri adına evlilik büyüsünden yararlanılabilir. Benzer şekilde aşkları kuvvetlensin diye bazı aşk büyüleri sürekli olarak uygulanmış ve sonuç alınmıştır. Çok benzer olarak kötü niyetli büyülerin yapılması da mümkündür. Ölüm büyüsü ya da sabun büyüsü bilinen en kötü büyüler arasında yerini alır. Pek çok uygarlıkta bu büyüler geçmişten günümüze yapılmış ve halen de yapılmaktadır. Bu büyüler ile insanların yaşamlarında bir takım değişiklikler yapılır. İnsan ömrü adına bu büyülerin önemi de hayli fazladır.
Örneğin kişiler içlerinde yeterli gücü bulamadıkları takdirde cesaret büyüsü ile iyi hissederler ve o işe girişirler. Girişimde bulundukları iş üzerinden kazanç sağlarlar ve aslında cesaret büyüsünün ne kadar önemli bir tetikleyici olduğu o an anlaşılabilir. Buna benzer örnekler fazlası ile çoğaltılabilir. Bu şekilde büyü çeşitlerinin aslında ne kadar kritik önemler arz ettiğini görebilmek ve bundan dolayı da ihtiyaç hallerinde büyü yaptırmak akıllara gelir.

evlilikevlenmebuyusu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bende eşimin ailesinden çok çektim. Kayın pederimin evini dolandırıcılara kaptırdıktan sonra bize yerleştiler . sanki evlerini dolandırıcı değilde ben çalmışım gibi bana yapmadıklarını bırakmadılar. Eşimde zaman zaman onlara uyup karşıma çok diklildi gündüzleri kayınvalidem yüzünden odamdan dışarıya çıkamayacak bi hastalığa ulaştım sigaraya bile başladım aklıma bir çok kötülük geldi büyü yaptırmak için internete bakmıştım ama günah oldugundan sakınıyordum , sonra Burak hoca ile tanıştım sanki her şey bir rüyaymış gibi geldi geçti hala inanmıyorum olaylar ne zaman bu duruma geldi toparlandım şuan ço0k iyiyim gerçekten çok saol Burak hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba