Babamı Razı Etmek için Dil Bağlama Büyüsü

Anadolu coğrafyasına ve özellikle de Mezopotamya topraklarında insanlar doğa üstü güçlere ulaşmak için bir takım yollar denemekte idiler. Bu noktada çok sayıda kişinin ve toplumun çeşitli uygulamalara merak saldığı görülmüştür. Özellikle de günlük akışın dışına çıkma gayreti içinde savaşan ve istediklerini farklı şekillerde gerçekleştirmek isteyen çok sayıda insan bazı metotlara başvurmuştur. İşte tam da bu anda, büyü ile bir takım müdahalelerin olduğu ortaya konmuştur.
Ciddi anlamda etkileri olan söz konusu büyüler kendi içlerinde farklı çeşitlere ayrılırlar. Ayrılık büyüsü, kara büyü, sabun büyüsü, ölüm büyüsü gibi çok sayıda kötü niyetli büyü ile evlenme büyüsü, aşk büyüsü, kavuşma büyüsü, nişan büyüsü gibi iyi niyetli büyüler ortaya çıkmıştır. Kişiler hayatlarına yön verirlerken istediklerinin olması için bu tarz büyü işlemlerine ağırlık vermişlerdir.
Rutini bozan ve istenenleri hayata geçiren söz konusu büyüler ile dileyen herkes amaçlarına ulaşabilir. Büyünün toplum yaşamında ve güncelik hayatta da büyük önemi vardır. Çünkü kişiler bu tarz uygulamalar ile kendilerini daha iyi hissederler ve ek olarak istediklerinin gerçekleşmesinden keyif alırlar. Ancak kimi büyülere dikkat etmek de gerekir. Bazı büyü çeşitleri yapılmadan önce kişilerin emin olup olmadıkları sorgulanmalıdır. Çünkü söz konusu sert etkili büyülerin etkileri azımsanmayacak kadar fazla ve ters olabilir. Büyülerin önemi pek çok yönden ortaya bu şekilde çıkmaktadır.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Eşimin Annesine Dil Bağlama Büyüsü

Neredeyse yüzyıllardır insanlar doğaüstü güçleri arkalarına alarak bir takım uygulamalar yapmaya ve hayatlarını bu yönde etki altına almaya çalışmışlardır. Özellikle de büyü çeşitleri bu noktada etkin bir rol üstlenmiştir. Çünkü kişiler söz konusu büyüler ile birlikte hem iyi hem de kötü yönde hayatlarına bir takım güçleri dahil ettirmişlerdir. Örneğin uzaklarda yaşayan iki sevdalı insan için kavuşma büyüsü yapılabilir ya da bu kişilerin evlenmeleri adına evlilik büyüsünden yararlanılabilir. Benzer şekilde aşkları kuvvetlensin diye bazı aşk büyüleri sürekli olarak uygulanmış ve sonuç alınmıştır. Çok benzer olarak kötü niyetli büyülerin yapılması da mümkündür. Ölüm büyüsü ya da sabun büyüsü bilinen en kötü büyüler arasında yerini alır. Pek çok uygarlıkta bu büyüler geçmişten günümüze yapılmış ve halen de yapılmaktadır. Bu büyüler ile insanların yaşamlarında bir takım değişiklikler yapılır. İnsan ömrü adına bu büyülerin önemi de hayli fazladır.
Örneğin kişiler içlerinde yeterli gücü bulamadıkları takdirde cesaret büyüsü ile iyi hissederler ve o işe girişirler. Girişimde bulundukları iş üzerinden kazanç sağlarlar ve aslında cesaret büyüsünün ne kadar önemli bir tetikleyici olduğu o an anlaşılabilir. Buna benzer örnekler fazlası ile çoğaltılabilir. Bu şekilde büyü çeşitlerinin aslında ne kadar kritik önemler arz ettiğini görebilmek ve bundan dolayı da ihtiyaç hallerinde büyü yaptırmak akıllara gelir.

evlilikevlenmebuyusu

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Babamın Sevdiğim Erkeği Kabul Etmesi için Büyü

kendimizde olan bağı ,sihir , göz buna benzer kötü enerjileri bile yok erişmek çok rahatsızlık benim düşünceme göre . . tekrardan de bu iki uygulamayı sizle paylaşmak istedim . umarım faydalı olur okuyanlar göre ..
…….

1). uzaktaki sevdiğinde,arkadaşın yada akrabanda bağı sihir , göz varsa diyerek şüphe edersen bir bardak suya … ayetel kürsü,2… fatiha,…..ihlas,….nas,…… felak okunuşu 497 besmele oku. . hemen sonra o suyu saksıya dök,3 gece yap bu uygulamayı , umarım faydasını görürsün.bana da bir abi demişti,sağolsun

2) uzaktan bağı bozmayı kisi uzakta ise onun büyüsünün bozulması icin okuyacaksın okunuşu yakında da olsa okuyacagınız havas duaların etkili olması icin ilk bunu yapın

1000 sefer oku niyetini yap yarabbim esimde(sevdigim burda isim söyleyin filan dan dogma filan) okunuşu bende olana ayırmamıza sebeb olan bağı çözmek göre okunuşu kişi tesiri okunuşu cin tesiri varsa ondan kurtulmak icin okuyorum evet rabbim… diyerek neden et oku

bismillahirrahmanirrahim
la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.sehlen lebi afvike evet aziz
sonunda uzaktan bağı bozmayı 1 ile 3gün okunacak (alıntıdır)

muhabbet göre okunacaksa muhabbeta uygun saatlerde okunabilir sorularınız olursa süje altına yazınız

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Çok Etkili Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

‘La ilahe illallah muhammedün şefiullah” okur

ve her … defanın sonunda …. kez de aşağıdaki dua okunur.

Buna en az haftada bir kez devam edilir ise,bu tertibi uygulayan kişiyi herkes gönülden sever ve ona hürmet ve ikramla muamele ederler.
Her … defada… kere okunacak dua şudur:

”Allahümme bi hakkı hurmeti la ilahe illellah,muhammedün şefiy’ullahi en teczibe li kulube ıbadike ecmeıyne hatta yenkadu ve yahdau li bil mehabbeti vel meveddeti vel atfi bi rahmetike ya erhamer rahımine ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Kocamın Annesinin Dili Bağlansın Büyüsü

Dil bağlama işlemi; istenilen kişiye sözünüzü geçirmek sizin isteklerinize razı gelmesi maksadıyla hazırlanan bir çalışmadır.. Abdestli olarak tenha bir yerde niyet edin … kere “allahümme ya latiyfü 270 kere allahümme ya kerimü 500 kere allahümme ya metinü 14 kere allahümme ya vehhabü 308 kere allahümme ya rezzak 1060 kere allahümme ya gani 143 kere allahümme ya samedü 1… kere allahümme ya muğni.” mübarek kerimelerini zikredin. Allah’ın izniyle dileğiniz gerçekleşir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Eşinin Annesinin Dilini Bağlama Büyüsü

Karşınızda kötü söz etmesini istemediğiniz ve aleyhinizde konuşan kimselerin dillerinin bağlanması maksatlı olan işlemlerdir. İstenilen sonuca ulaşıldığında bu kimse veya kimseler istediğinize razı gelir. Etkili uygulamalar olduklarından sonuç sonrası tesiri ömürlüktür. Tertibin ayetlerinden biride aşağıdadır:
… gün okunacak:
Allahümme ya camiennası li yevmin lâ reybe fîhi. Urdud aleyye dâlletî.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Dil Bağlamak için Büyü Yapmak

Dili bağlanması ve isteklerinize razı gelmesi istenen kişi için bu ayetler … defa okuma yapıldıktan sonra dilek sahibi olan kimse yazıp veya yazdırıp üzerinde taşır. Böylece niyet gerçekleşmiş olur. Etkisini kısa sürede görecektir.
Bismillahirrahmanirrahim
Feseyek fike hümüllah ve hüves semiül alim sümmün bükmün ümyün fehüm la yerciun sümmün bükmün ümyün fehüm la yetekellemun ella talu aleyye va’tuni müslimün sümmün bükmün ümyün fehüm la yefkehün sümmün bükmün ümyün fehüm la yakilun la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]