Aşk Ve Muhabbet Duaları

Birine kendini sevdirme duası

Er-Rahiym; Bu mübarek satır yazıldıktan hemen sonra suya karıştırılıp ağacın dibine dökülürse meyvesi bol olabilir . Tekrardan bu sudan

içirilen kimse içirene sevgi okunuşu muhabbet beslerkilaokunuşu. Fakat yazılırken talibin okunuşu matlubun analarının adları yazılmalıdır.

Allah’ın yasakladığı işler için kullanmak haram okunuşu günahtır.
Güneş saatinde … defa Erkek -Rahiym ism-i şerifi zikreden kimse ahrete ait dileklerine nail olabilir .Her haceti verilir. Sıkıntılarından kurtulur.

Zalime okunursa zulmü terk değer .Adil olabilir .

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim kızımda da aynı sorun vardı kızım eski erkek arkadaşı yapıştı sümük gibi kızıma sürekli arıyor rahatsz ediyordu babamızın korkusundan sesimizi çıkarmıyorduk. Benim telefon numarmı bulup kızımı kaçıracağını onunla evleneceğini karısı olacagını zırvalayıp durdu bu hocamız bizi kurtardı sağ olsun.

  2. Benim Kocam herşeyini ailesine veriyordu onları tutuyor bizi hep boş geçiyor, ilgilenmiyordu bile kendimi hiç buralara gelecek kadar hayal etmezdim hep mutlu olacağımı kıt kanaat da olsa gene de huzurlu geçineceğimi düşürdüm. Ama yanılmışım işler zorlaşmaya başlayınca arastırmalarım sonunda Burak hocam ile uzun bi mailleşmeden sonra güveni verdi sağ olsun dil balgama vekfi yaptırdık işlemin 20. Gunundeyiz yavas yavas belirtiler gelmeye basladı inş. Dahada iyi olacak .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba