Eski Nişanlımın Yakamdan Düşmesi için Büyü

Çoğu zaman eski nişanlı sevgilinin tehtit ve şantajlarına mağruz kalınabilir. Bu gibi durumlarda sorunsuz şekilde uzak tutma amaçlı hazırlanır. Ayırma büyüsü, genellikle uzaktan olacak şekilde yapılır. Yani ayrılması istenen kişilere bir şey vermeden, onları görmeden yapılır. Ayrılması istenen kişilerin üzerinde yoğunlaşır ayırma büyüsünün etkileri ve o şekilde artık birbirlerini istememe, soğuma etkileri başlar, huzursuzluk, tatsızlık, tartışma gibi gelişmelerle birbirlerinden ayrılırlar. Ayırma tılsımı, ayırma büyüsü gibi çalışmalar kişilerin kendi başlarına kulaktan dolma bilgilerle ya da birkaç araştırmayla yapabilecekleri şeyler değildir. Ayırma büyüsü yapan medyumlardan yardım almak, destek almak en doğru olandır. Çünkü yanlış yapılabilecek herhangi bir işlem, çalışma yanlış sonuçlar da doğurabilir. Medyumların hazırladığı çalışmalar da, ayırma büyüsü kimin için yapılacaksa o kişilerin yıldızlarına ve durumlarına en uygun olan çalışma olmalıdır. Çünkü önemli olan ayırma konularında ayrılmayı iki kişinin de karşılıklı olarak istemesidir.

hizlitutanbaglamabuyusu

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Sevdiğimi Ayırıp Kendime Aşık Etme

Sevilen aşık olması istenen kişinin yedi tel saçı alınır.Burada anlaşılacağı gibi büyü yapılmak istenen kişinin yedi tel saçını ele geçirmek şarttır.Her saç teli üzerine kırk dokuzar kere ya vedut adı zikredilir.Daha sonra bu saçlar eksiksiz toplanarak ateşe atılır istenen kişinin büyüyü yapan kişiye aşık olup onun aşkıyla yanması dilenir.Aşık olması istenen kişi koşa koşa büyüyü yapan kişinin yanına gelir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Kocamın Benden Ayrılması için Büyü

İstediğiniz kişi veya kişilere güzel görünerek cazibeli olmak için … ayetleri miskianber mürekkebi ile yazılır. Etrafına da aşağıdaki kerime ilave edildikten sonra aynı celile 313 defa okunduktan sonra taşınmaya devam edilirse fevkalade faydası müşahede edilir.
Ve darabe lenâ melsen ve nesiye halkah kâle men yuhyil izâme ve hiye ramîm*

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Ayrılık için Yapılan Çok Etkili Vefk

Dilenen kişi veya kişilere karşı kendinizi şirin göstermek, onların söylediklerinize razı gelmeleri için olan uygulamalardır. Bu uygulama dil bağlama olarak da bilinir. Etkilidir. Sonucun istediğiniz yönde olması halinde etkisi ömürlüktür. Birde bu yönde dualarla okuma yapabilirsiniz. Kerime şu şekilde okunur:
Lâ ilâhe illâ ente, Allahümme estağfiruke lizenbî ve es’elüke rahmeteke, Âllahümme zidnî ilmen, velâ tüziğ kalbî ba’de iz hedeytenî ve heblî min ledünke rahmeten inneke ente’l-vehhâb.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]

Nişanlımın Sorun Çıkartmadan Gitmesi Ayrılması için Vefk

Aşk muhabbeti konusunda muzdarip olan bir çok kimse vardır. Beklenen ilgi alakayı göremediğimiz durumda insan kendini boşlukta hisseder ve olumsuzluğa, karamsarlığa düşebilir. Burada amaç Dilenen kişiden beklenen ilgi alakayı göremeyen kimse için aşağıda yer alan mübarek kerimeleri … gecesinde … defa okunarak uygulanması gerekmektedir. Allah’ın da izniyle istenilen amaca ulaşılır. Duası:
Bismillahirrahmanirrahim
Ya rabbi (üç kere) ya hay (üç kere) ya kayyum (üç kere) ya zel celali vel ikram es’elüke biismikel azim en terzukni rızken helalen tayyiben bi rahmetike ya erhamer rahimin vel hamdülillahi rabbil alemin.

[Digg] [diigo] [Facebook] [folkd.com] [Google] [Twitter]