Aşk Büyüsü

Aşk için Etkili Büyü Yapımı

Aşk sevgi muhabbet ve bağlama konular kapsamlı oldukları için hepsini aynı amaç için bir çatıda bulundurmak uygun olacaktır. Bu tarz benzer sıkıntıları olan erkek veya kadın medyum ve hocalar tarafından yapılan etkili çalışmalar sayesinde çözüm bulabilmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelen bu adet günümüz şartlarında da halen tercih edilmektedir. Kırmızı bir mum üzerine bakır bir iğne ile aşağıdaki dua muhabbete ait bir saatte yazılır ve … defa da okunup nefes edilerek yakılırsa niyet edilen kimsenin kalbinde aşk ateşleri parıldamaya başlar. Aşk için denenmiş uygulamalara arasında yer almaktadır.
Satfin 2 Bermetûfin2 Ğatûfin2 Bin atûf
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  2. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

  3. SİTEDEKİ YORUMLARI OKUDUM DA BİRÇOK KİŞİ BÜYÜ YAPILMASINDAN ÇEKİNDİĞİNİ SÖYLÜYOR. ASLINDA YAPILAN İŞLEM BÜYÜ DEĞİL SİZİN ANLATACAĞINIZA GÖRE, NİYETİNİZE GÖRE YA DA İSTEĞİNİZE GÖRE HOCA TARAFINDAN ÖRNEĞİN; AŞK CELBİ, AŞK TILSIMI, BAĞLAMA VEFKİ GİBİ ŞEYLER YAPIYORLAR BUNLAR DA BÜYÜ DEĞİL SADECE DUA İLE YAPILIYOR. BU SEBEPLE MEDYUM BURAK HOCA GÜVENİLİR MEDYUMLARDAN BİRİSİDİR.

  4. Büyüyle bir işiniz olması arkadaşlar günah. Hem de riskleri olabilir. Ben medyum burak hocaya bağlama vefki yaptırdım. kocamı kendime bağladım. Eskiden kahveden çıkmayan, evine geç gelen, çocuklarıyla ve benimle ilgilenmeyen kocam şimdi her istediğimi yapıyor erkenden evine geliyor. hele hele kahveye hiç gitmiyor. bazen şakasına kahveye git diyorum napacam orda diyebiliyor. allah sizden razı gelsin burak bey.

  5. Bende evde aşk büyüsü nasıl yapılır diye araştırıyordum. Ama bu işlerin evde yapılarak olmayacağını gördüm öğrendim. Ayrıca büyü yerine harmura aşk celbi yaptırdım. Sevdiğim erkeğin beni terk edip numaramı engellemesinden sonra resmen hayata küsmüştüm. Şimdi engelimi kaldırdı bana mesaj atmaya başladı biraz onun canını sıktıktan sonra bende istediğimi elde etmiş olucam. Medyum Burak gerçekten çok iyi birisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba